Podologs ir pēdu aprūpes speciālists ar medicīnisko izglītību. Veic varžacu, kārpu apstrādi, papēžu plaisu, pēdu hiperkeratozes (ādas sabiezējumu) apstrādi, nagu protezēšanu, sēnīšu skarto nagu/ ādu apstrādi, ieauguša nagu korekciju, konsultē un sniedz ieteikumus pēdu kopšanā un ārstēšanā.

Podologs Oļesja Ļeškeviča:

  • Vizītes laikā tiek veikta pulsa pārbaude, pēdu kopšana (aparāta pedikīrs) un podologa konsultācija, kuras laikā jūs varēsiet apspriest ar speciālistu ar pēdām saistītas problēmas un saņemt rekomendācijas par tālākām rīcībām pēdu veselības saglabāšanai. Nepieciešamības gadījumā podologs varēs ieteikt jums veikt papildu izmeklējumus pie citiem speciālistiem (dermatologs, ortopēds, ķirurgs utt.).
  • Proceduras ilgums ~Procedūrai nav nepieciešama nekāda iepriekšējā sagatavošanās
  • Aparāta pedikīru veic ar kvalitatīvu profesionālo līdzekļu palīdzību, kas ražoti Vācijā, bet visi instrumenti tiek pilnībā sterilizēti.
  • Pievērsiet uzmanību iespējamiem papildu pakalpojumiem, kas tiek apmaksāti atsevišķi:nagu protezēšana: + € 5 par nagu; kārpu apstrāde: + € 5

Vizītei lūgums obligāti pierakstīties iepriekš, līdz 2018. gada 10. decembrim piezvanot pa tālruni 22400333 (sazināties ar podologu jūs varat arī ar SMS, WhatsApp vai Viber palīdzību). Atlaides derīguma termiņš līdz 10.01.2019.

Atlaides vārds: o.l.podologs

Adrese: Gogoļa iela 8/10 Rīga

Katru piektdienu : 08:00-20:00

Email: o.l.podologs@gmail.com

Instagram/fb : @o.l.podologs

Ja vēlaties pārcelt pierakstu, lūdzam par to brīdināt iepriekš (vēlams ne vēlāk kā 48 stundas pirms ieplānotās vizītes)